Warszawa Eventy

Warszawa, stolica Polski i centrum wszystkich ważnych wydarzeń. To tutaj mają miejsce największe koncerty, konferencje, mecze i wystawy, w stolicy więc nie można się nudzić. Warszawa Eventy organizuje między innymi: targi, koncerty i inne istotne wydarzenia kulturalne. 

Warszawa w plenerze 

Warszawa Eventy w plenerze organizują na przykład: spacer po Ogrodzie Dachowym Biblioteki Uniwersyteckiej i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, spacer po Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego, a także po Łazienkach Królewskich i Warszawskim ZOO. Warszawa Eventy w okresie wakacji, to również kino plenerowe, a dla osób lubiących aktywność fizyczną joga w plenerze. Warszawa Eventy, które zostały zorganizowane w ubiegłych miesiącach, to także koncerty, takie jak: Letnie Koncerty na Wawrzyszowie, Muzyczne Lato na Ursynowie, Muzyka na wodzie, Letnie Koncerty Promenadowe, Festiwal Strefa Ciszy, Jazz na Starówce oraz Pianokrąg w Królikarni. 

Warszawa Eventy

Sztuka w stolicy

Wystawy w muzeach i galeriach sztuki to Warszawa Eventy, których nie mógł przegapić żaden miłośnik sztuki. Co warto było zobaczyć? Rhizopolis Joana Rajkowska, Nowa Galeria Sztuki Starożytnej, Xawery Dunikowski — Malarstwo, Wilhelm Sasnal: Taki pejzaż, Polska. Ryszard Kaja, 27. Międzynarodowe Biennale Plakatu, Świat Ajnów – od Bronisława Piłsudskiego do Shigeru Kayano i Więcej zieleni! Projekty Aliny Scholtz. Miłośnicy dobrego jedzenia, mogli również wybrać się na Warszawa Eventy Streetfoodowe, czyli Targ Śniadaniowy na Żoliborzu, Targ Śniadaniowy na Mokotowie, a także Nocny Market na Głównym, które zapewniły im dawkę ciekawych kulinarnych doświadczeń. Zobacz więcej na: https://www.agencjapower.pl/pl/Event/event.html