W jaki sposób sprawnie odpoczywać w Tatrach?

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej

Wspólnie z nadejściem wiosny zaczyna się sezon na wiosenne wyprawy w góry, Czas najważniejszy zaprojektować również wypad na tzw. majówkę. Od lat niezwykle wysoką popularnością syci się Zakopane – miasto stołeczne Tatr. Niemniej jednak może warto wyselekcjonować niejaką inną miejscowość, położoną tuż tuż Zakopanego, jaka będzie wybitna bazą wypadową, zarówno do metropolij Tatr, w sąsiednie góry lub do polskich południowych sąsiadów. Np. Bukowina Tatrzańska jest doskonałym do tego położeniem.

Bukowina Tatrzańska Noclegi

Jest to urocza wieś podhalańska, licząca mniej więcej 3 tys. rezydentów. Dysponuje w swoich granicach aż 8 jezior tatrzańskich. Bez jakiegokolwiek kłopotu zarezerwujemy sobie noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest w tym miejscu bez liku pensjonatów, stancji osobistych gospodarstw agroturystycznych, sal gościnnych, a w wyższym stopniu trudny turyści zdołają osiedlić się w stylowym hotelu. Bukowina jest znana z ognistych term. Dysponuje jakiś z najnowszych obiektów w Europie, używających wody termalne. Możemy w tym miejscu posłużyć się z licznych basenów, 8 różnorodnych saun. Baseny kuszą mnogimi atrakcjami wodnymi i zjeżdżalniami. Jest to miejsce, z którego możemy użytkować całkowity rok, bez względu na warunki atmosferyczne. Termy oferują wyborną rozrywkę i niezapomniane chwile zarówno gwoli najmłodszych, jak i tych lekko obecnie starszych.

Noclegi Bukowina Tatrzańska

Noclegi Białka Tatrzańska

Bukowina umiana jest także z niezwykle dobrej kuchni regionalnej, której możemy uszczknąć w knajpach i restauracjach lokalnych, a na licznych straganach poprzez całkowity rok możemy kupować niepowtarzalne wyroby lokalne.
Entuzjaści wypraw rowerowych również nie będą się nudzić. Z myślą o nich przyrządzane są trasy rowerowe o rozlicznych stopniu trudności. Bukowinę uznali zarówno realizatorzy Tour de Pologne, organizując pewien z górzystych sektorów wyścigu.
Przez wzgląd na bliskość naszych dolnych sąsiadów- Słowacji, możemy pokusić się na wyprawa w słowackie Tatry.