Przyczepy kempingowe Bielsko

Czym jest przyczepa kempingowa?

Przyczepy kempingowe bielsko są pojazdami drogowymi bez własnego silnika. Z reguły są ciągnięte przez inny pojazd drogowy,  przeważnie jest nim samochód.

Na tle innych czterokołowców różnią się przede wszystkim wyposażeniem. Przyczepy kempingowe bielsko charakteryzują się miejscem do spania, łazienką oraz kuchnią. W Polsce jednym z czołowych producentów przyczep kempingowych jest firma Niewiadów.

Rodzaje przyczep kempingowych

Modele przyczep kempingowych potrafią się diametralnie od siebie różnić. Mimo iż głównym celem tego typu pojazdu jest zapewnienie właścicielom noclegu i możliwości bytowania na łonie natury, funkcjonalność przyczepy kempingowe Bielsko zmienia się w zależności od rozmiaru, rodzaju budowy, wyposażenia oraz maksymalnej liczby pasażerów. 

Przyczepy kempingowe Bielsko
Przyczepy kempingowe Bielsko

Dzielimy je na poszczególne rodzaje:

  • Duże, dwuosiowe przyczepy, których największą zaletą jest niski koszt zakupu w porównaniu do kamperów o podobnej wielkości. Jedyną wadą przyczepy jest bezwzględny zakaz przebywania pasażerów w środku podczas jazdy. Posiadanie dużej, dwuosiowej przyczepy wiążę się również z dużym utrudnieniem manewrowania w trakcie przemieszczania się. Jest to spowodowane ograniczeniem widoczność z tyłu samochodu.
  •  Składane — od klasycznej przyczepy wyróżnia je przede wszystkim konstrukcyjna elementów w budowie, które dzielą się na miękkie, półsztywne oraz sztywne. Przyczepy składane mogą być przesuwane z miejsca na miejsce, jednakże trzeba je holować w stanie rozłożonym.

Dowiedz się więcej na https://kamperski.pl/katowice/