Drukowanie map

Współczesne technologie poligraficzne zapewniają doskonałą jakość wydruku map. Mapy turystyczne najczęściej drukowane są na specjalnym papierze G-PRINT, dzięki któremu można je złożyć do formatu kieszonkowego. Tę czynność fachowo nazywa się falcowaniem. Drukarnie mają w swojej ofercie także kopiowanie i drukowanie map wielkoformatowych geodezyjnych.

Mapy w podróży

Komfortowo złożona mapa może być wydrukowana dwustronnie, co zdecydowanie ułatwi nam jej użytkowanie. Szczególnie podczas pieszych wędrówek z plecakiem, kiedy ważne jest zaoszczędzenie jak największej ilości miejsca! Wydrukowane i złożone mapy mogą być dodatkowo obustronnie zafoliowane, aby nie zniszczyły się podczas użytkowania w ekstremalnych warunkach. Jeśli w walizce mamy wystarczająco dużo miejsca, możemy także zdecydować się na drukowanie map i spięcie ich spiralą, co ułatwi ich przeglądanie.

drukowanie map geodezyjnych

Mapy geodezyjne wielkoformatowe

Mapa to nie tylko istotny element dalekiej podróży. Często drukowanie map i projektów to ważna czynność w pracy architektów i geodetów. Mapy i projekty wielkoformatowe powinny być wydrukowane na odpowiednim papierze, charakteryzować się jak najlepszą jakością oraz precyzyjne oddawać każdy, nawet najmniejszy szczegół. Specjaliści w drukarni na pewno doradzą, jaka forma druku wielkoformatowego najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie!

Zapraszamy do zapoznania się z tematem drukowanie map turystycznych, jak i wielkoformatowych map geodezyjnych na stronie internetowej https://drukarnia.geokart.com.pl/mapy/!