Wyjątkowe atrakcje dla gości weselnych

Wesele to wyjątkowy dzień dla każdej pary

Pragniemy, aby był to wyjątkowy i piękny czas, zazwyczaj planowanie wesela pochłania cały nasz czas, jesteśmy podekscytowani, nie możemy spać i cały czas mówimy tylko o jednym. Przyszłe panie młode mogą godzinami opowiadać o wymarzonej sukience oraz o trudnościach z wyborem właściwej orkiestry. Zespół musi być dobry, w przeciwnym razie całe wesele może być bardzo drętwą imprezą, na której nikt nie będzie chciał się bawić. Tak samo ważne jest jedzenie, musi być świeże, urozmaicone oraz smaczne. Jedzenie jest bardzo ważne, wielu gości liczy na to, że będą dobrze bawić się na naszym weselu. Planując atrakcje dla gości możemy pomyśleć też o czymś zaskakującym co będzie niespodziankom dla wszystkich zaproszonych biesiadników.

Popularne atrakcje na zabawach weselnych

Popularne są stoły z regionalnymi smakołykami, na takim stole możemy skosztować pysznych wędlin, serów oraz przetworów. Alternatywą dla takiego stołu jest słodki kącik, na ladzie wystawione są różne ciastka, torty oraz desery, goście uwielbiają być w ten sposób rozpieszczani. Panowie są zwykle zachwyceni, jeśli na zadbaliśmy o bar na wesele.

Obsługa barmańska wesel

 

 

barman-na-wesele

Zazwyczaj w tym miejscu roi się od mężczyzn, którzy kosztują różnorodne alkohole, często też przychodzą panie, które mają ochotę na nietypowego drinka. W tym przypadku barman jest obowiązkowy! Obsługuje on gości, robi im drinki i czasami zabawia rozmową. Jest to miła alternatywa dla czystej wódki oraz wina, nie każdy lubi te trunki. Niektóre osoby wolą napić się na przykład szklankę whiskey z lodem i z colą. Panie mogą mieć ogromną ochotę na Mohito albo na Margaritę. Doświadczony barman przyrządzi te drinki w jedną chwilę dając przy tym niezwykły pokaz kunsztu i talentu. Dobry barman na wesele jest jednak sporym wydatkiem, jednak warto odpuścić sobie inne atrakcje, a zadbać o odpowiednią obsługę barmańską gości. Barman na wesele to świetny pomysł dla ludzi, którzy gustują w dobrych alkoholach i lubią skosztować świetnych drinków oraz dla tych którzy chcą bardzo przyjemnie zaskoczyć swoich gości weselnych