Uroczystości weselne nad Morskim Okiem? Owszem, to wykonalne!

Nadszedł nareszcie wielki dzień. Czas bardzo wyjątkowy dla mnie i mojej dziewczyny, a mam nadzieję za parę godzin, mojej żony.
Znamy się z Basią od szkoły podstawowej i jak to nasze matki stwierdziły jednogłośnie, od pierwszego dnia garnęliśmy się do siebie.

transport osób gliwice

Z tego co nam mówiły, ogromnie silnie by się zdumiały, jeśli w rzeczy samej nie skończyło się to na ślubnym kobiercu. Zawarcie związku małżeńskiego przewidywaliśmy już właściwie od czasu liceum. Bez wątpienia nie pragnęliśmy, aby był rutynowy. Odpadał duchowny wspólnie ze stereotypowym przytupem ślubnym. Pożądaliśmy czegoś innego, czegoś, co nasi biesiadnicy zapamiętają na długi czas.
Wpadł nam do głowy wtenczas pomysł, by nasze uroczystości weselne zostały zorganizowane w schronisku górskim nad Morskim Okiem. Wypożyczymy na dwa dni całość schroniska, sprowadzimy wszystkich gości oraz w tego rodzaju nietypowych okolicznościach pobierzemy się.Gdy mieliśmy po 16 lat, było to dla nas zabawą oraz kwestią nierealną, jednak jak przyszło do planowania rzeczywistego ślubu, Basia przypomniała sobie o naszym dziecinnym marzeniu. Trochę nad tym rozważaliśmy i w sumie dałoby się to zrobić. Ja mam familię w Gliwicach, a Baśka w Katowicach. Musimy zorganizować ich przywiezienie. Jak zdecydowaliśmy, tak uczyniliśmy.Ja zatelefonowałem do schroniska, na początku w telefonie nastała kompletna cisza, natomiast po niej zabrał głos kierownik oraz stwierdził, że w sumie da się to uczynić. Wtenczas narzeczona szukała w komunikatach przewóz osób katowice. Gdy nadszedł dzień słubu, oczekiwaliśmy na parkingu poniżej drogi do schroniska, przyjechały dwa busy, jeden z nadrukiem ślubny transport osób katowice, i inny analogicznie ślubny transport osób gliwice. Przybyli goście zostali poproszeni o wejście do bryczek konnych oraz pozostali zwiezieni od razu do schroniska.

Tak jak postanowiliśmy w dziecięctwie, nasz ślub każdy z gości zapamiętał na bardzo długo. Relacje z tego wydarzenia na długi okres stały się przedmiotem przewodnim familijnych spotkań.