Nowiutki sprzęt do ogrodu

Kosiarki Stiga

Kupiliśmy dom z ogromną działką. Tuż obok domu jest piękny trawniczek i wszędzie wokół kwiatuszki a także krzaki zdobnicze. Za budynkiem mieści się przestrzeń do wykorzystania. Na wstępie nie ciekawiła mnie ta strefa, gdyż nigdy sama niczego nie uprawiałam. Murawą łatwiej się zająć, gdyż koszenie, lub skrapianie nie wymaga szczególnych zdolności. Powoli zaczęłam zagospodarowywać ziemię. Z początku nie każda roślina chciała wzrastać, prawdopodobnie z tego powodu, iż nie miałam pojęcia jak się tym zająć. Ziemię podkopywałam szpadlem, zaś w momencie kiedy zapragnęłam większej sfery warzyw i roślin, uświadomiłam sobie z partnerem, iż trzeba nam przyrządów do ogrodu.

sklep z kosiarkami stiga

Właściwy sklep z kosiarkami

Już podczas zimy rozmyślaliśmy jaki sprzęt powinniśmy zakupić, na co nas będzie stać. Żeby zyskać wyraźniejszy obraz tego, co chcemy nabyć, wybraliśmy się w takim celu do supermarketu. Patrzyliśmy na kosiarki Stiga. Przecież mamy spory trawnik. Natomiast kolejno traktorki ogrodowe, gdyż działka za domem jest zbyt wielka na przekopywanie szpadlem. Spacerowaliśmy jeszcze długo po hipermarkecie, oglądaliśmy potrzebne artykuły oraz braliśmy pod uwagę różne możliwości komponentów do traktorka ogrodowego. Wzięliśmy pod lupę kwoty a także warianty. Zdaliśmy sobie sprawę, iż traktorek z osprzętem zdołamy zakupić na raty, zaś kosiarkę elektryczną natychmiastowo. Znajdowała się tam jedna bardzo fajna kosiarka elektryczna, leciutka i prosta w korzystaniu w sam raz dla mnie.

sklep z kosiarkami stiga

Kosiarki do ogródka Stiga

Małżonkowi nadzwyczaj podpasował traktorek więc nabyliśmy go ratalnie, oprócz tego z przewozem do domu. Gdy zamówione przez sklep z kosiarkami sprzęty przybyły, to dla małżonka była najdoskonalsza frajda. Zaraz podszedł do uruchomienia traktorka ogrodowego. Był nim zachwycony, jak dobrze pracuje i niedługo po uruchomieniu począł spulchniać podłoże. Bardzo prędko to przeprowadził.
Ja z kolei zachwycałam się nową kosiarką elektryczną z koszem na trawkę. Po zakupie domostwa pojawiła się tu malutka kosiarka ręczna, ale ciężko się prowadziła a także nie miała pojemnika, calutką trawę byłam zmuszona grabić. Aktualnie każda osoba ma nową uciechę.