Doradca kredytowy

Kredyty frankowe kancelaria

Kancelaria zajmuje się szeroko pojętym doradztwem oraz pomocą prawną dla kredytobiorców w walucie frank szwajcarski. W trakcie pierwszego kontaktu z naszym doradcą istotne, aby dokładnie opisać stan faktyczny sytuacji oraz przedłożyć wszystkie dokumenty związane z zawarciem umowy kredytu frankowego. Aby było możliwe ustalenie zapotrzebowania na daną pomoc prawną, w ofercie oferujemy w naszym gabinecie kredyty frankowe kancelaria nieodpłatne spotkanie z adwokatem, który oceni sytuację i pomoże ustalić stan faktyczny, co umożliwi podjęcie właściwych kroków w procesie postępowania, których finalnym skutkiem może być nadpłata lub unieważnienie kredytu w CHF.

Waloryzowany kurs kredytu

Umowy kredytu indeksowanego CHF określały, że bank udostępnia kredytobiorcy daną kwotę w polskich złotych. Wypłata transzy środków następowała w walucie polskiej, natomiast później kwota wskazana na umowie jako kwota kredytu przeliczana była na franki szwajcarskie, a co za tym idzie, ustanawiała saldo we frankach. Kredyty frankowe kancelaria pomaga w rozstrzygnięciu sporów związanych z niedozwolonymi zapisami w umowach frankowych, które zgodnie z przepisem art. 3851 Kodeksu cywilnego postanowieniami niedozwolonymi są postanowienia umowy zawieranej z konsumentem, które nie zostały indywidualnie uzgodnione i które kształtują jego prawa i obowiązki w sposób sprzeczny z dobrymi obyczajami, rażąco naruszając jego interesy.

Doradca kredytowy

Możliwy kontakt przez telefon

Z tytułu tego, że występuje duże zainteresowanie na pomoc prawną związaną z kredytami frankowymi, nasza kredyty frankowe kancelaria oferuje możliwość zaczerpnięcia pomocy prawnej w formie telefonicznej na specjalnej infolinii dla kredytobiorców, na której mogą uzyskać Państwo podstawowe informacje dotyczące świadczenia pomocy prawnej w zakresie dochodzenia roszczeń od banków poprzez analizę Państwa umowy, wyliczenia wysokości roszczenia oraz przygotowania pozwu w indywidualnej sprawie.

Dowiedz się więcej na https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/!