Co powinno się wiedzieć o laserowej depilacji?

Masz już dosyć użytkowania jednorazówek, jakimi często się zacinasz? Usuwanie owłosienia domowa jest mozolna, powszednia walka z owłosieniem na nogach, twarzy może doprowadzić do stresu. Jest przecież na to recepta, która przyzwoli Ci skutecznie usunąć zbędne owłosienie. Zaoszczędzony czas zdołasz poświęcić na wizytę u kosmetyczki lub spotkanie z przyjaciółmi.
Depilacja laserowa, to metoda usuwania niechcianych włosów wiązką światła. Laser przenika w cebulki włosów aż do korzenia, i tym samym niweluje je. Strategia ta nie tylko eliminuje kłopotliwe owłosienie, lecz czyni, iż włoski pojawiają się później, aniżeli w razie rutynowych procedur depilacji.

Depilacja laserowa Warszawa- przebojowy sposób usunięcia zbędnego owłosienia

depilacja laserowa warszawa


Jeżeli posiadasz problemy hormonalne, przez które włosy na ciałku wschodzą ci bujnie i migiem, nie martw się, albowiem medycyna estetyczna odnalazła w tej chwili efektywne rozwiązanie. Depilacja laserowa Warszawa gwarantuje wyzbycie się Twojego problemu z wykorzystaniem kilku zabiegów epilacji laserowej, przy użyciu najnowszego instrumentu. Stosowany do zabiegu laser diodowy jest wypróbowany dla Twej wrażliwej skóry, albowiem niszczy strukturę mieszka włosowego, nie naruszając pobliskich tkanek. Dlatego może być użytkowany nawet do efektywnego eliminowania włosków z miejsc intymnych. Podczas pierwszego zabiegu eliminowane bywa od 40 do 60% włosków z opracowywanej partii ciała. Z jakiego powodu tylko tyle? Związane jest to z fazami wzrostu włosa.Na zabieg dobrze reagują włosy na etapie wzrostu- anagen. Ponieważ wyróżniamy 3 fazy wzrostu włosa, zabieg powinno się ponowić.

Depilacja laserowa Warszawa- koniec męki depilacji samemu

Funkcjonalne, trwałe uwolnienie się zbędnego owłosienia możliwe jest po kilku zabiegach depilacji laserowej. Depilacja laserowa nie uszkodzi Ciebie, tak jak nieraz robią to metody stare tj. likwidowanie włosów woskiem, bądź depilacja za pomocą standardowych maszynek do golenia. Depilacja laserowa Warszawa to jedyne co zdołasz uczynić dla swoich nóg.