Champion Toruń

Wybór siłowni nie jest łatwą sprawą – trzeba zdecydować się na miejsce, które nie odstraszy ilością ludzi, ale też jest na tyle rozwinięte, by asortyment pozwalał na swobodne wykonanie treningu. 

Champion Toruń to siłownia, która oferuje karnety dopasowane do potrzeb klientów – są aż cztery rodzaje: studencki, brązowy, srebrny i złoty. W ramach każdego z nich uczęszczać można na siłownię – różnią się ofertą SPA, fitness i dodatkowymi bonusami dla klientów. 

Warto wspomnieć, że kadra Champion Toruń to zespół wykwalifikowanych trenerów, którzy podchodzą do swoich zadań z pasją i zaangażowaniem. Dokładnie wyjaśniają prezentowane ćwiczenia, a także reagują na błędy uczestników zajęć i podpowiadają, jak wykonywać trening efektywniej. 

Oprócz oferowanych zajęć fitness – jak np. zumba – można także wykupić treningi personalne. W ramach indywidualnych treningów z doświadczonym i wyspecjalizowanym trenerem, można nauczyć się wykonywać ćwiczenia dostosowane do swojej kondycji i wieku, stopniowo przesuwać swoje granice, rozwijać umiejętności, a także dostosować cel do swoich indywidualnych potrzeb. Spalanie tłuszczu? Poprawa kondycji? A może wyrzeźbienie mięśni? Opowiedz o swoich zamiarach trenerowi w Champion Toruń, a na pewno dostosuje do Ciebie idealny plan treningowy. 

Champion Toruń to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – dietetyk, SPA, rehabilitacja i treningi. Wszystko w jednym miejscu. Twoim miejscu. 

11 myśli na temat “Champion Toruń

  1. Zgadzam się w 100% z tym artykułem. Champion Toruń to chyba najlepsze takie miejsce w mieście. Wszystko pod ręką, Siłownia, dietetyk – same plusy 😀

  2. Słyszałem o tej siłowni wiele dobrego – plus za to że nie mają typowej siłki ale też dietetyków i rehabilitacje

  3. O tak, to moja siłownia! Korzystam od 7 miesięcy i już wiem że zostanę na dłużej!

  4. Moje serce skradły ćwiczenia z zumby na siłowni Champion w Toruniu. Niesamowita energia prowadzących <3

  5. Dlaczego nikt nie pisze o największej zalecie Champion Toruń czyli lokalizacji? Nie ważne w której części miasta jestem, dojazd do siłowni nie zajmuje mi więcej niż 15 minut.

  6. Nigdy nie słyszałam o tej siłowni, ale może to dlatego ze jestem z Poznania 😀

  7. Faktycznie siłownia na duży plus, super podejście do klientów, trenerzy to profesjonaliści a nie przypadkowo znalezione osoby.

Możliwość komentowania jest wyłączona.