doradztwo inwestycyjne

Rekomendacje inwestycyjne

Nasza działalność obejmuje doradztwo finansowe oraz rekomendacje inwestycyjne, w związku z czym pomagamy Klientom indywidualnym i firmowym w produktywnym wydatkowaniu swojego kapitału. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy dopasować rozwiązania dopasowane do obecnej sytuacji gospodarczej, a wiedza naszych specjalistów jest nieustannie aktualizowana, gdyż zależy nam na proponowaniu najlepszych produktów na rynku. Zarządzanie aktywami wymaga wiedzy ekonomicznej, aby nie stracić na wybranych przez nas inwestycjach.

W trosce o bezpieczeństwo

Rekomendacje inwestycyjne dotyczą również doradztwa w zakresie ubezpieczeń, którymi nasi specjaliści zajmują się od wielu lat. W trosce o własne bezpieczeństwo finansowe warto pomyśleć nad rozwiązaniem ubezpieczenia majątku, ubezpieczenia na życie, czy też ubezpieczenia szkolnego dla dziecka. W doborze odpowiedniej propozycji pomagają nasi doradcy ubezpieczeniowi, którzy w ramach rekomendacje inwestycyjne proponują dodatkowe ubezpieczenie majątku w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

doradztwo inwestycyjne

Inwestycje w nieruchomości

Inwestowanie może obejmować zakup nieruchomości. Nasi doradcy finansowi w oparciu o szeroką wiedzę ekonomiczną oraz wieloletnie doświadczenie, proponuje rekomendacje inwestycyjne dotyczące nieruchomości w sposób dopasowany do sytuacji finansowej Klienta. Eksperci pomagają w doborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego, ale też wspierają na etapie wnioskowania o kredyt, przygotowując do tego wszystkie niezbędne formalności.

Inwestowanie wymaga szerokiej wiedzy ekonomicznej, dlatego też zachęcamy do przeczytania więcej na stronie https://phinance.pl/programy-oszczednosciowe.