Paryskie Hotele

Paryż – stolica świata

Modna stolica świata i miasto marzeń, każdego roku przyciąga rzesze turystów i biznesmenów do swoich eterycznych krain. Cudowne i spektakularnie piękne miasto Paryż uosabia wszystko, co starożytne i wspaniałe, ultranowoczesne i szyk kultury europejskiej. Podczas gdy Luwr odwiedzają miłośnicy sztuki i rzeźby oraz miłośnicy świata, Rue Saint-Honore i Pola Elizejskie są zatłoczone przez globtroterów i miłośników zakupów, którzy patronują haute couture i lubią delektować się w nocnych klubach. Paryż jest usiany licznymi hotelami. Różne hotele w Paryżu oferują doskonałe zakwaterowanie podróżującym, którzy przyjeżdżają do tego historycznego europejskiego miasta w celach turystycznych, na konferencje artystyczne oraz w interesach.

Lokalizacja hoteli

Wiele paryskich hoteli, które znajdują się w samym sercu miasta, w pobliżu Łuku Triumfalnego, Luwru, na Polach Elizejskich i Rue Saint-Honore, słynnej Wieży Eiffla, Place de la Concorde, Ogrodu Tuileries, Pałac Elysee, Muzeum Invalides, Sekwana, która przecina Paryż, a także inne znane zabytki Paryża są oczywiście najdroższymi i najbardziej luksusowymi hotelami w mieście. Niektóre z najlepszych luksusowych hoteli w Paryżu to Hotel Plaza Athenee, Hotel Pont Royal, Hotel Le Meurice, Tiara Chateau Hotel Mont Royal, Hotel de Crillion, Radisson Blu Le Dokhan’s Hotel, The Westin Paris, La Tremoille, Hyatt Regency Madeleine, Hotel du Luwr, Pałac Trianon w Wersalu, Sofitel Paris Arc de Triomphe itp.

 

Luksusowe hotele Paryża

Nie trzeba dodawać, że luksusowe hotele w mieście są doskonałym miejscem na historyczne  spotkania. Te hotele oferują przestronne i wyszukane sale konferencyjne i bankietowe wyposażone w inteligentne gadżety audiowizualne, dzięki czemu spotkania mogą odbywać się bezproblemowo. Zupełnie innym doświadczeniem jest organizowanie spotkań w pięknym otoczeniu, misternie rzeźbione rzeźby, rzeźby i kariatydy w salach konferencyjnych tych paryskich hoteli. Przenosząc Cię do minionej epoki, sale konferencyjne w tych hotelach pomagają odkryć zalety najnowocześniejszej technologii, gdy prowadzisz i uczestniczysz w interaktywnych konferencjach. Układ sal konferencyjnych w tych hotelach można ustawić według własnego uznania i zgodnie z tym, który punkt orientacyjny w Paryżu chcesz, aby uczestnicy spotkania mogli rzucić okiem w trakcie spotkania: Wieża Eiffla, Ogród Tuilleries lub Luwr.

bukowina tatrzańska noclegi – sprawdź