Jakie pokrowce samochodowe oferuje rynek samochodowy.

Połowa okresu zimowego za nami, tymczasem za szybami do tej pory można spostrzec kupy śniegu, a temperatura spada sporo poniżej zera. Codziennie potrzebujemy drapać szyby naszych automobili, a na domiar złego borykać się z ich rozruchem. Zarówno mając nowiuteńki akumulator, może się okazać, że automobil nie odpali. Najlepszym wyjściem będzie wobec tego skorzystanie z przewodów wysokiego napięcia, aczkolwiek prócz tego będziemy potrzebować innego wozu i pomocy osoby uczynnej. Aby skrócić odśnieżanie pojazdu, warto obadać pokrowce samochodowe.

Plandeka na samochód

Pokrowce do samochodu

Obsługuję się je bardzo prosto. Wystarczy bowiem w porze wieczoru, albo po powrocie z pracy naciągnąć specjalny materiał na długość zupełnego pojazdu, a opadający śnieg zatrzyma się na nim, nie przenikając na karoserie. O świcie wystarczy tylko z jakiejś strony poluzować materiał, a pokrowiec na samochód złoży się sam w zbitą kulkę. Tkanina z której jest stworzony, nie wsiąka płynów, dlatego nie ma potrzeby wielogodzinnego suszenia w garażu, jakiego z resztą najpewniej nie mamy.
Gdy uda nam się już włączyć auto, odskrobać i wyruszyć w drogę do przedszkola żeby zawieźć młode, muszą one dokończyć konsumować posiłek, zazwyczaj na naszej tapicerce.

Pokrowce na fotele samochodowe

Pokrowiec na samochód

Dokonując wyboru mniejszego zła, zezwalamy dzieciakom zjeść bułeczkę albo ciasteczko, natomiast ciupiny i czekolada pokrywa kompletne nasze niedawno, wyczyszczone wnętrze. Na nieszczęście nie wszystkie skazy da się wyczyścić, więc pokrowce na fotele samochodowe to kapitalne rozwiązanie. Starczy je nałożyć, a kiedy spostrzeżmy, że są już faktycznie świńskie, oddać do pralni chemicznej. Dzięki temu kolejny raz, nabiorą barw i staną się perfekcyjnie czyste, a nasza tapicerka będzie wyglądała jakby była prosto z sklepu. Zyskamy w dodatku sporo pieniędzy, na profesjonalne sprzątanie wnętrza, i również bez nerwów. Nasze latorośle również będą szczęśliwe nie słysząc grymaszenia własnych rodziców, z powodu kolejnych plam po kisielu.