Domki do wynajęcia w Beskidzie Śląskim i Istebna Złoty Groń

http://domkinazlotymgroniu.pl/

Wakacje i ferie to czas, na który warto przygotować się wcześniej, aby później nie żałować. W sezonie urlopowym i zimowym ciężko znaleźć domki do wynajęcia Beskid Śląski jest wtedy bardzo obleganym miejscem na mapie Polski, ale naprawdę warto wziąć pod uwagę spędzenie czasu z rodziną właśnie tutaj, by przeżyć niezapomniane chwile.

Rejon Beskidu Śląskiego ma do zaoferowania wiele atrakcji, dlatego nie sposób się tutaj nudzić. Na przykład Istebna Złoty Groń to kompleks narciarski dla miłośników śnieżnego szaleństwa. Można się bawić do późnych godzin wieczornych, dom do wynajęcia w Beskidzie Śląskim na pewno ułatwi szybki powrót po całym dniu na stoku. Istebna jest jednym ze spokojniejszych miejsc okolicy nawet w sezonie, dlatego jeżeli masz ochotę na spacery i oglądanie prawdziwej polskiej górskiej wsi, to wybrałeś świetne miejsce, aby wybrać dom do wynajęcia w Beskidzie Śląskim.

Dla miłośników skoków narciarskich okolica ma niezły rarytas. Można zobaczyć z bliska skocznię narciarską w Wiśle Malince. Później warto zjechać do Wisły i przejść się główną ulicą z pełnymi pamiątek i rękodzieła małych sklepików, restauracji i kawiarni. Pieszo można także się przejść wzdłuż Wisły a jeżeli lubisz jazdę na rowerze lub rolkach, to śmiało możesz dojechać wzdłuż Wisły aż do Ustronia, który jest malowniczą miejscowością, która ściąga do siebie wielu turystów. W tej miejscowości odcinek spacerowy wzdłuż rzeki posiada piękne pasy zieleni, na których można zażywać kąpieli słonecznych i zjeść coś w pobliskich barach i restauracjach.

Dom do wynajęcia w Beskidzie Śląskim pozwala na zrobienie sobie świetnej bazy wypadowej. Znakomitymi miejscami, które można odwiedzić są także Czantoria i Równica. Na Czantorię można wejść lub wjechać wyciągiem krzesełkowym a na górze zjeść się i napić w towarzystwie niezapomnianych widoków. Z kolei Równica zachęca do wjazdu do góry samochodem drogą pełną serpentyn, aby na górze skorzystać z uczty dla podniebienia a później spalić kalorie na kilkustopniowym parku linowym.