Cembrit - eurofala

Cembrit – EuroFala dla Ciebie!

Cembrit eurofala – wymień instalację azbestową już dziś

Jeszcze kilka dekad temu na niemal każdej budowie królował eternit. Tworzywo, które zawierało rakotwórcze włókna azbestu oraz cement. Był to materiał bardzo wytrzymały na wszelkie mechaniczne uszkodzenia, kontakt z chemikaliami oraz odpadami biologicznymi. Eternit miał także właściwości termoodporne, a jego główną zaletą była niska cena. Kiedy pod koniec XX wieku badania pokazały, iż azbest wpływa źle na zdrowie człowieka, zakazano używania tego tworzywa na budowach. Jednak problem pozostał i kryje się w dachach, elewacjach i rurach licznych polskich domów. Z tego powodu prezentujemy cembrit eurofala – produkt firmy Cembrit, który jest idealnym zastępnikiem eternitu.

Płyty eurofala w Twoim domu

Płyty faliste cembrit eurofala mają zastosowanie nie tylko przy budowie zupełnie nowych obiektów, ale nadają się także do modernizacji starych budynków, które wykonane były przy pomocy azbestu. Remontowanie za pomocą płyty cembrit eurofala to gwarancja wysokiej jakości i ekologii. Dodatkowo cembrit eurofala zaprojektowana została w taki sposób, że idealnie udaje się ją montować na budynkach z lat 80-tych, 70-tych, a nawet 60-tych ubiegłego wieku.

Cembrit eurofala

Ekologia w niskiej cenie – cembrit eurofala

Dzięki temu, że cembrit eurofala skonstruowana została dopiero po odkryciu szkodliwego działania eternitu, do projektu dodano również ekologiczne rozwiązania. Płyta cembrit eurofala to produkt stworzony z materiałów nowej generacji, które są w pełni biodegradowalne i bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Płyta cembrit eurofala charakteryzuje się również wysoką wytrzymałością materiałową.